Wecovi zoekt stagiairs (Inkoop en HR)

9 december 2016
Wecovi zoekt stagiairs (Inkoop en HR)

Wecovi BV is een innovatief, groeiend familiebedrijf met vestigingen in Nederland (hoofdkantoor te Zwolle), Engeland en Duitsland. Al sinds 1971 verrast Wecovi de Europese markt met de beste schoonmaakmaterialen voor de professionele schoonmaakbranche en retail. Daarnaast biedt Wecovi als marktleider bijzondere welkomstsets en hoogwaardige inventaris voor de (internationale) recreatiebranche.

De organisatie is ambitieus en dynamisch en telt 40 professionele en betrokken medewerkers. Wecovi kent een informele cultuur, waarin naast hard werken ook ruimte is voor persoonlijke ontwikkeling. Zie ook: www.wecovi.com.

Wecovi is op zoek naar een

HBO stagiair(e) Inkoop en HBO stagiair(e) HRM, 3e jaars
 

Stage afdeling Inkoop

Periode februari 2018-juni 2018

Je verricht diverse werkzaamheden ter ondersteuning van onze Afdeling Inkoop zoals het verwerken van inkooporderdocumenten en inkooporderbevestigingen, signaleren van knelpunten in het leveringsproces, uitvoeren bestelvoorstellen, up-to-date houden artikelbestand, aanvragen van producten bij leveranciers. Jouw inzet helpt bij het verwerken van de dagelijkse processen op de Afdeling Inkoop in de breedste zin van het woord.

De opdracht van de meewerkstage omvat een inkoopgerelateerd kwaliteitsproject.

Stage afdeling HRM

Periode februari 2018-juni 2018

Je verricht diverse werkzaamheden ter ondersteuning van onze Afdeling Human Resources zoals het voeren van de personeelsadministratie, ziekteverzuimregistratie en begeleiding, uitvoeren opleidingsplan, ondersteunen bij werving- en selectie. Daarnaast zijn er diverse mogelijkheden voor het verder door ontwikkelen en professionaliseren van diverse HR-thema’s.

De opdracht van de meewerkstage omvat het analyseren, optimaliseren en vervolgens implementeren van de procedure functioneringsgesprekken.

Vereisten:

  • Beschikbaar gedurende 20 weken
  • Hands on mentaliteit

Wij bieden jou:

  • vakinhoudelijke begeleiding
  • een dynamische en professionele werkomgeving
  • veel ruimte voor eigen inbreng
  • een passende stagevergoeding

Wil jij ons helpen met één van bovenstaande uitdagingen en ben je bovendien een positieve en gedreven student? Stuur dan je motivatie en CV naar Miranda Lorist, afdeling Human Resources via personeelszaken@wecovi.com.

Stuur je motivatie en CV 

DelenFacebookTwitterGoogle+E-mail

Gerelateerd nieuws

Aanmelden nieuwsbrief

Meld u hier aan voor onze nieuwsbrief en ontvang regelmatig een update.